Adım Adım Koşu / Haziran

ADIM ADIM KOŞU (FİZİKİ – SANAL) HAZİRAN

Artık Adım Adım Koşu için sadece İstanbul’da değil, antrenman gruplarımızın bulunduğu Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir’de de buluşuyoruz.

Her şehirdeki buluşma gün, saat ve mekan bilgileri farklılık gösteriyor, detaylar aşağıda:

ANKARA

4 HAZİRAN PAZAR / 07.30 / EYMİR GÖLÜ

ANTALYA

4 HAZİRAN PAZAR / 07.30 / DOYRAN

BURSA

3 HAZİRAN CMT / 08.00 / BOTANİK PARK

İSTANBUL

3 HAZİRAN CMT / 08.00 / BELGRAD ORMANI NEŞET SUYU PARKURU

İZMİR

3 HAZİRAN CMT / ÇEŞME YARI MARATONU’NDAYIZ, DİLERSENİZ HEM MARATONDA KOŞUP HEM DE ADIM ADIM SANAL KOŞU‘YA KATILABİLİRSİNİZ.

Yukarıdaki lokasyonlarda fiziki olarak bulunamayacaksanız Adım Adım Sanal Koşu’ya bekleriz: https://www.myvirtualpace.com/races.asp

Fiziki olarak katılacaklar da dilerlerse önceden sanal koşu kayıtlarını tamamlayıp, kendilerini sıralamada görebilirler.

Evet, alışık olduğumuz antrenman düzeninin dışına çıkacağız bu sefer ve inanın çok eğleneceğiz.

ÖNEMLİ NOT:

Gerek sanal koşu, gerekse fiziki koşuda sıralamaya girebilmek için İPK numaranız bulunması gerekiyor. Eğer henüz oluşturmadıysanız, hemen ipk.adimadim.org‘a girerek profilinizi oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa biz şuradayız: aakosu@adimadim.org

Koşuya katılacak herkes yanında paylaşmalık çay, meyve, simit, kek, kurabiye vs getirmeyi unutmazsa ve hava şartları da müsaade ederse kocaman bir piknik bile yaparız belki.

MESAFE: 5.8 KM

(Maksimum bitirme süresi 60 dakikadır)

——————————————————

Antrenmanlar ve Adım Adım Koşu ile güçleniyor, iyilik peşinde koşacağımız, kulaç atacağımız yarışları 4 gözle bekliyoruz. Önümüzde Boğaziçi Yüzme Yarışı, Runfire, Eker I Run, Cappadocis Ultra Trail ve İstanbul Maratonu var. Kampanya takvimine ulaşmak için tıklayın: https://ipk.adimadim.org/etkinlikler